Positive SSL

100000 presťahovaných pracovníkov za 10 rokov!


Sťahovanie je hlavne emocionálnym zážitkom. FRACHTMEISTER International Vás podporí pri plánovaní a realizácii Vášho sťahovania.

Väčšina firiem sa stretne počas svojej existencie s tým, že jej už pôvodné priestory nevyhovujú a nastal čas zmeny. Ak ste práve v tejto situácii, treba sa zamyslieť nad tým, že sťahovanie môže mať veľký vplyv na chod Vašej spoločnosti. Od prvého dňa môžete ovplyvniť dôležité faktory a tým minimalizovať negatívny dopad na Vašu produktivitu. Spoločnosť Frachtmeister International Vás v tomto procese podporí a navrhne spolu s Vami komplexné riešenie pre všetky organizačné, technické, ekonomické otázky, ktoré zahŕňajú sťahovanie.


SŤAHOVANIE KANCELÁRIÍ

KONZULTÁCIA – PLÁNOVANIE – REALIZÁCIA

Všetko z jednej ruky. S našimi skúsenosťami neponecháme nič na náhodu. 100000 presťahovaných pracovníkov za posledných 10 rokov!

SŤAHOVANIE – IT

Na prepravu IT zariadení používame špeciálne vozíky, aby zostalo IT zariadenie v bezpečí a v suchu. V prípade potreby vieme zabezpečiť aj jednoduché odpojenie a následné zapojenie Vašich IT zariadení. Samozrejmosťou je aj ich dôkladné očistenie, aby Vaši zamestnanci mohli hneď od prvé dňa efektívne využívať  svoje nové pracovné miesto.

 SŤAHOVANIE ARCHÍVOV A KNIŽNÍC

Ak majú byť vaše dokumenty a knihy k dispozícii bezprostredne pred, bezprostredne po a dokonca aj počas sťahovania, sú na to potrební odborníci. A nato sme tu my FRACHTMEISTER International. Vytvoríme Vám podrobný prehľad o systéme archívu alebo knižnice a následne vypracujeme podrobný plán logistiky.
Pomocou nášho profesionálneho vybavenia  Vám prevezieme archív alebo knižnicu a potom ju dáme do požadovaného systému.
Jednou z výhod profesionálneho presunu archívu je, že súbory a dokumenty sú počas presunu prístupné. Ak máte súbory ktoré potrebujú byť počas prepravy neprístupné, prepravíme Vám ich v uzamykateľných bezpečnostných schránkach tak, že počas prepravy nebude do nich možný nekontrolovaný prístup.