Positive SSL

MEDZINÁRODNÉ SŤAHOVANIE

 

Je jedno či sa sťahujete v rámci Európy alebo medzi kontinentami, FRACHTMEISTER International má  pre Vás vždy riešenie šité na mieru. Staráme sa o každého zákazníka, jeho čas a zdravie. Pomôžeme vám zbaliť vaše zdravotnícke Aldara potreby. Náš profesionálne vyškolený tím Vám špeciálne zabalí všetky požadované veci. Je jedno či sa jedná o oblečenie, starožitný nábytok, krehké umelecké diela alebo cenné dokumenty, ku všetkému pristúpime s najväčšou opatrnosťou. Následne ich prepravíme  na miesto určenia, vybalíme a uložíme podľa vašich požiadaviek.

Počas našich 30-ročných skúseností v oblasti sťahovania sme sa zamerali na diplomatov a VIP zákazníkov, čo znamená, že sme pripravení aj na Vaše najnáročnejšie požiadavky.

Naše profesionálne služby Vás presvedčia!

SŤAHOVANIE – EURÓPA

 

V rámci Európy je každé miesto dosiahnuteľné po ceste. To nám umožňuje uspokojiť Vaše požiadavky, vlastnými kapacitami.

Prvým krokom je obhliadka vášho bytu, alebo kancelárie. Cieľom tohto stretnutia je zistiť Vaše požiadavky. Navrhneme Vám možnosti balenia nábytku alebo iných cenných predmetov a vypočítame objemy. Táto obhliadka slúži ako základ pre výpočet cenovej ponuky. Tú obdržíte maximálne do dvoch pracovných dní.

Náš koordinátor Vám bude k dispozícii pre všetky otázky. Špeciálne vyškolený personál s dlhoročnými skúsenosťami Vám všetko dôkladne zabalí. Akýkoľvek nábytok, ktorý je potrebné rozložiť, sa rozmontuje a na mieste určenia zmontuje.

Ubezpečujeme Vás, že všetko prebehne hladko a že budete odbremenení od všetkých starostí.