Positive SSL

SKLADOVANIE (Bratislava) A SELF STORAGE (Viedeň)

Hľadáte ideálne bývanie a trvá Vám to dlhšie, ako ste očakávali? My Vám vieme ponúknuť preskladnenie Vašich vecí v našich moderných SKLADOCH v Bratislave a SELF STORAGE kontajneroch vo Viedni. V našich SELF STORAGE kontajneroch máte nonstop prístup k Vašim uloženým veciam. Môžete si vybrať z rôznych veľkostí kontajnerov, alebo sa rozhodnite pre naše čisté, temperované, vnútorné skladové priestoryv Bratislave/Viedni, kde je teplota konštantná po celý rok.

MOBILE STORAGE

Naše mobilné kontajnery ponúkajú mimoriadne praktické riešenie pre skladovanie. Existujú rôzne situácie, pri ktorých je potrebné uložiť svoje veci na krátku dobu. Radi Vám pomôžeme! Môžeme vaše veci uložiť na akékoľvek časové obdobie. Náš systém skladovania je certifikovaný podľa DIN EN ISO 9001.

Naše mobilné skladovanie ponúka vyzdvihnutie a neskoršie doručenie využitím rovnakého kontajnera. To znamená, že vaše veci sa naskladnia len raz a ich ďalšia prekládka nie je potrebná. To znižuje riziko poškodenia a šetrí čas a peniaze. Samozrejme, Váš osobný kontajner je uzamknutý a naše prevádzkové priestory sú monitorované a chránené alarmom. Tak budú Vaše osobné veci v bezpečí.